Посольство Литовської Республіки запрошує взяти участь в конкурсі “Я – європеєць”

Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у вересні 2017 року — березні 2018 року проводитиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Основними завданнями конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції; готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників конкурсу надсилати на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net до 19 січня 2018 року. Підсумки завершального етапу конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами:

(044) 501-01-15, (044) 400-43-01.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *